Activă ILFOV

NEW MAJOR BUSINESS S.R.L.

CUI
43610320
Reg. Comerț
J2021000387232
Înregistrată
25.01.2021
Sediu social JUD. ILFOV, SAT GHERMĂNEŞTI COM. SNAGOV, STR. MIRĂSLĂU, CAMERA 1, BL.P29, SC.3, ET.2, AP.33, cod poștal 77170
8.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
18.275 RON
▼ 83% vs 2024
Profit net
9.416 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
25.568 RON
▼ 55% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k45 k68 k90 k113 k2021 · Cifră de afaceri: 42.048 RON2022 · Cifră de afaceri: 112.855 RON2023 · Cifră de afaceri: 69.131 RON2024 · Cifră de afaceri: 106.850 RON2025 · Cifră de afaceri: 18.275 RON2021 · Profit: 34.214 RON2022 · Profit: 86.113 RON2023 · Profit: 24.306 RON2024 · Profit: 51.238 RON2025 · Profit: 9.416 RON2021 · Datorii: 1.405 RON2022 · Datorii: 7.771 RON2023 · Datorii: 7.832 RON2024 · Datorii: 5.124 RON2025 · Datorii: 15.151 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEW MAJOR BUSINESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 18.275 RON în 2025, cu un profit net de 9.416 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 18.275 106.850 69.131 112.855 42.048
Profit net 9.416 51.238 24.306 86.113 34.214
Capitaluri proprii 25.568 56.714 40.227 86.313 34.414
Active totale 40.693 61.838 48.059 94.084 35.819
Datorii totale 15.151 5.124 7.832 7.771 1.405
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.