Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OPRIDOC S.R.L.

CUI
43602867
Reg. Comerț
J40/1035/2021
Înregistrată
22.01.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. NICOLAE ONCESCU, NR.6, BL.114, SC.3, ET.3, AP.97, cod poștal 60465
5.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 22.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
220.056 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
39.295 RON
▲ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
-8.392 RON
▼ 112% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k132 k176 k220 k2021 · Cifră de afaceri: 21.860 RON2022 · Cifră de afaceri: 73.818 RON2023 · Cifră de afaceri: 106.176 RON2024 · Cifră de afaceri: 169.111 RON2025 · Cifră de afaceri: 220.056 RON2021 · Profit: 13.468 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 17.439 RON2024 · Profit: 37.955 RON2025 · Profit: 39.295 RON2021 · Datorii: 543 RON2022 · Datorii: 12.540 RON2023 · Datorii: 15.915 RON2024 · Datorii: 44.404 RON2025 · Datorii: 68.996 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OPRIDOC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 220.056 RON în 2025, cu un profit net de 39.295 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 220.056 169.111 106.176 73.818 21.860
Profit net 39.295 37.955 17.439 0 13.468
Capitaluri proprii -8.392 68.980 31.025 13.586 13.668
Active totale 60.604 113.384 46.940 26.126 14.211
Datorii totale 68.996 44.404 15.915 12.540 543
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.