Activă Plătitor TVA ALBA

RALU QUANTUM LINE S.R.L.

CUI
43575487
Reg. Comerț
J2021000077014
Înregistrată
19.01.2021
Sediu social JUD. ALBA, SAT VINŢU DE JOS COM. VINŢU DE JOS, STR. GĂRII, NR.73, cod poștal 517875
0.58
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 19.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
621.439 RON
▲ 71% vs 2024
Profit net
5.198 RON
▲ 56% vs 2024
Capitaluri proprii
29.572 RON
▲ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0124 k249 k373 k497 k621 k2021 · Cifră de afaceri: 81.103 RON2022 · Cifră de afaceri: 391.077 RON2023 · Cifră de afaceri: 360.861 RON2024 · Cifră de afaceri: 364.002 RON2025 · Cifră de afaceri: 621.439 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 20.975 RON2023 · Profit: 45.466 RON2024 · Profit: 3.340 RON2025 · Profit: 5.198 RON2021 · Datorii: 167.115 RON2022 · Datorii: 152.037 RON2023 · Datorii: 114.887 RON2024 · Datorii: 333.921 RON2025 · Datorii: 447.469 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RALU QUANTUM LINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 621.439 RON în 2025, cu un profit net de 5.198 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 621.439 364.002 360.861 391.077 81.103
Profit net 5.198 3.340 45.466 20.975 0
Capitaluri proprii 29.572 24.374 21.035 -24.431 -45.406
Active totale 477.041 358.295 135.922 127.606 121.709
Datorii totale 447.469 333.921 114.887 152.037 167.115
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.58
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.