Activă GALAŢI

THEIALEX LINE S.R.L.

CUI
43570684
Reg. Comerț
J2021000076170
Înregistrată
18.01.2021
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. CRINULUI, NR.17, cod poștal 800262
15.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 18.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
383.059 RON
▲ 141% vs 2024
Profit net
75.439 RON
▲ 142% vs 2024
Capitaluri proprii
97.547 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k153 k230 k306 k383 k2021 · Cifră de afaceri: 21.398 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.274 RON2023 · Cifră de afaceri: 232.782 RON2024 · Cifră de afaceri: 159.031 RON2025 · Cifră de afaceri: 383.059 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 129.052 RON2024 · Profit: 31.124 RON2025 · Profit: 75.439 RON2021 · Datorii: 48.353 RON2022 · Datorii: 63.771 RON2023 · Datorii: 55.466 RON2024 · Datorii: 53.797 RON2025 · Datorii: 25.714 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

THEIALEX LINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 383.059 RON în 2025, cu un profit net de 75.439 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 383.059 159.031 232.782 28.274 21.398
Profit net 75.439 31.124 129.052 0 0
Capitaluri proprii 97.547 96.553 65.428 -63.624 -47.754
Active totale 123.261 150.350 120.894 147 599
Datorii totale 25.714 53.797 55.466 63.771 48.353
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.