Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

BODIDANCONSTRUCT S.R.L.

CUI
43531464
Reg. Comerț
J2021000006252
Înregistrată
08.01.2021
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT VÂNĂTORI COM. VÂNĂTORI, G VÎNĂTORI, NR.210, cod poștal 227490
10.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vânju Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 08.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.211.814 RON
▲ 119% vs 2024
Profit net
1.051.034 RON
▲ 111% vs 2024
Capitaluri proprii
1.062.867 RON
▲ 116% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0442 k885 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 110.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 903.680 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.447.531 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.010.324 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.211.814 RON2021 · Profit: 67.617 RON2022 · Profit: 747.054 RON2023 · Profit: 871.585 RON2024 · Profit: 498.408 RON2025 · Profit: 1.051.034 RON2021 · Datorii: 10.057 RON2022 · Datorii: 113.399 RON2023 · Datorii: 256.480 RON2024 · Datorii: 533.427 RON2025 · Datorii: 783.317 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BODIDANCONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.211.814 RON în 2025, cu un profit net de 1.051.034 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.211.814 1.010.324 1.447.531 903.680 110.000
Profit net 1.051.034 498.408 871.585 747.054 67.617
Capitaluri proprii 1.062.867 491.833 871.917 807.529 67.817
Active totale 1.846.184 1.025.260 1.128.397 920.928 77.874
Datorii totale 783.317 533.427 256.480 113.399 10.057
Număr mediu salariați 5 4 5 2 2

Analiză de risc — insolvență

10.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.