Activă Plătitor TVA CLUJ

TRC PARK CLUJ-VEST A1 S.R.L.

CUI
43525853
Reg. Comerț
J2021000055122
Înregistrată
07.01.2021
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. RENÉ JEANNEL, NR.8, ÎN INCINTA CENTRULUI INTEGRAT DE BUSINESS NOVIS PLAZA. CORP A, ET.3
0.86
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 07.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.003.292 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
481.634 RON
▼ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
6.369.380 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

014 mil29 mil43 mil57 mil72 mil2022 · Cifră de afaceri: 2.192.111 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.335.488 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.895.509 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.003.292 RON2022 · Profit: 1.231.537 RON2023 · Profit: 2.314.900 RON2024 · Profit: 2.341.108 RON2025 · Profit: 481.634 RON2022 · Datorii: 39.458.869 RON2023 · Datorii: 37.897.907 RON2024 · Datorii: 71.690.619 RON2025 · Datorii: 57.713.689 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRC PARK CLUJ-VEST A1 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.003.292 RON în 2025, cu un profit net de 481.634 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 6.003.292 5.895.509 5.335.488 2.192.111
Profit net 481.634 2.341.108 2.314.900 1.231.537
Capitaluri proprii 6.369.380 5.887.746 3.546.637 1.231.737
Active totale 64.292.557 77.852.331 41.831.418 41.009.773
Datorii totale 57.713.689 71.690.619 37.897.907 39.458.869
Număr mediu salariați 3 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.86
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.