Activă Plătitor TVA ARGEŞ

WOLFNET PARTS S.R.L.

CUI
43515302
Reg. Comerț
J2021000010033
Înregistrată
05.01.2021
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, CAL. CRAIOVEI, NR.119, BL.19, SC.G, ET.2, AP.12
-0.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
662.320 RON
▼ 39% vs 2024
Profit net
60.967 RON
Capitaluri proprii
-74.882 RON
▲ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0219 k438 k656 k875 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 606.416 RON2022 · Cifră de afaceri: 682.092 RON2023 · Cifră de afaceri: 829.211 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.093.880 RON2025 · Cifră de afaceri: 662.320 RON2021 · Profit: 15.915 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 7.476 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 60.967 RON2021 · Datorii: 351.990 RON2022 · Datorii: 604.705 RON2023 · Datorii: 735.065 RON2024 · Datorii: 612.669 RON2025 · Datorii: 869.871 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WOLFNET PARTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 662.320 RON în 2025, cu un profit net de 60.967 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 662.320 1.093.880 829.211 682.092 606.416
Profit net 60.967 0 7.476 0 15.915
Capitaluri proprii -74.882 -143.849 -37.075 -44.550 16.115
Active totale 787.297 463.774 697.380 560.066 367.959
Datorii totale 869.871 612.669 735.065 604.705 351.990
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.