Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VANATIM COM SRL

CUI
4350840
Reg. Comerț
J18/608/1993
Înregistrată
21.07.1993
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR GURA IALOMIŢEI, NR.6C, AP.4
2.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 21.07.1993)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
692.530 RON
▼ 40% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
1.106.410 RON
▼ 19% vs 2023
Număr mediu angajați
7
▲ 17% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0600 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,0 mil2020 · Cifră de afaceri: 2.719.297 RON2021 · Cifră de afaceri: 2.878.046 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.000.545 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.151.512 RON2024 · Cifră de afaceri: 692.530 RON2020 · Profit: 397.380 RON2021 · Profit: 606.872 RON2022 · Profit: 56.023 RON2023 · Profit: 6.284 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 2.682.926 RON2021 · Datorii: 1.601.377 RON2022 · Datorii: 1.639.542 RON2023 · Datorii: 2.055.796 RON2024 · Datorii: 2.136.453 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VANATIM COM SRL a avut o cifră de afaceri de 692.530 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 692.530 1.151.512 3.000.545 2.878.046 2.719.297
Profit net 0 6.284 56.023 606.872 397.380
Capitaluri proprii 1.106.410 1.366.197 1.378.165 1.322.142 715.271
Active totale 3.242.863 3.421.993 3.017.707 2.923.519 3.398.197
Datorii totale 2.136.453 2.055.796 1.639.542 1.601.377 2.682.926
Număr mediu salariați 7 6 6 5 6

Analiză de risc — insolvență

2.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.