Activă VRANCEA

GLAVANA COM S.R.L.

CUI
43505317
Reg. Comerț
J2020000893390
Înregistrată
30.12.2020
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT JORĂŞTI COM. VÂNĂTORI, STR ZORILOR, NR.8, cod poștal 627397
-69.30
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 30.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
19.311 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
10.925 RON
Capitaluri proprii
-82.728 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k38 k57 k76 k96 k2022 · Cifră de afaceri: 5.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 58.480 RON2024 · Cifră de afaceri: 25.950 RON2025 · Cifră de afaceri: 19.311 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 10.925 RON2022 · Datorii: 46.328 RON2023 · Datorii: 95.597 RON2024 · Datorii: 95.042 RON2025 · Datorii: 89.075 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GLAVANA COM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 19.311 RON în 2025, cu un profit net de 10.925 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 19.311 25.950 58.480 5.000
Profit net 10.925 0 0 0
Capitaluri proprii -82.728 -93.653 -71.794 -44.806
Active totale 6.347 1.389 23.803 1.522
Datorii totale 89.075 95.042 95.597 46.328
Număr mediu salariați 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-69.30
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.