Activă GORJ

MIHABAR 15 S.R.L.

CUI
43502566
Reg. Comerț
J2020001096183
Înregistrată
29.12.2020
Sediu social JUD. GORJ, SAT STEJEREI COM. CÂLNIC, , NR.5
9.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Rovinari
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 29.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
254.500 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
18.247 RON
▼ 50% vs 2024
Capitaluri proprii
32.812 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k103 k155 k206 k258 k2021 · Cifră de afaceri: 244.581 RON2022 · Cifră de afaceri: 231.603 RON2023 · Cifră de afaceri: 257.797 RON2024 · Cifră de afaceri: 234.746 RON2025 · Cifră de afaceri: 254.500 RON2021 · Profit: 41.090 RON2022 · Profit: 14.091 RON2023 · Profit: 16.789 RON2024 · Profit: 36.498 RON2025 · Profit: 18.247 RON2021 · Datorii: 13.338 RON2022 · Datorii: 21.791 RON2023 · Datorii: 7.817 RON2024 · Datorii: 17.650 RON2025 · Datorii: 20.723 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIHABAR 15 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 254.500 RON în 2025, cu un profit net de 18.247 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 254.500 234.746 257.797 231.603 244.581
Profit net 18.247 36.498 16.789 14.091 41.090
Capitaluri proprii 32.812 36.787 16.989 14.381 41.290
Active totale 53.535 54.437 24.806 36.172 54.628
Datorii totale 20.723 17.650 7.817 21.791 13.338
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

9.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.