Activă CONSTANŢA

MONTY QUALITY ASSEMBLY S.R.L.

CUI
43499355
Reg. Comerț
J13/3401/2020
Înregistrată
28.12.2020
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. OVIDIU, STR. POPORULUI, NR.84, CAMERA 1, cod poștal 905900
10.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 28.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
86.950 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
38.241 RON
▲ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
45.112 RON
▲ 952% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k72 k90 k2021 · Cifră de afaceri: 26.700 RON2022 · Cifră de afaceri: 72.604 RON2023 · Cifră de afaceri: 71.907 RON2024 · Cifră de afaceri: 90.355 RON2025 · Cifră de afaceri: 86.950 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 22.321 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 34.707 RON2025 · Profit: 38.241 RON2021 · Datorii: 10.341 RON2022 · Datorii: 6.254 RON2023 · Datorii: 42.583 RON2024 · Datorii: 38.197 RON2025 · Datorii: 32.950 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MONTY QUALITY ASSEMBLY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 86.950 RON în 2025, cu un profit net de 38.241 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 86.950 90.355 71.907 72.604 26.700
Profit net 38.241 34.707 0 22.321 0
Capitaluri proprii 45.112 4.287 -30.420 21.361 -960
Active totale 78.062 42.484 12.163 27.615 9.381
Datorii totale 32.950 38.197 42.583 6.254 10.341
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.