Activă CONSTANŢA

AVA MAREA NEAGRA S.R.L.

CUI
43495574
Reg. Comerț
J2020003389135
Înregistrată
28.12.2020
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT 2 MAI COM. LIMANU, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.470B, cod poștal 907161
360.27
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 28.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
124.745 RON
▼ 41% vs 2024
Profit net
19.295 RON
▲ 171% vs 2024
Capitaluri proprii
151.053 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k85 k128 k170 k213 k2021 · Cifră de afaceri: 103.900 RON2022 · Cifră de afaceri: 53.512 RON2023 · Cifră de afaceri: 140.080 RON2024 · Cifră de afaceri: 212.849 RON2025 · Cifră de afaceri: 124.745 RON2021 · Profit: 20.888 RON2022 · Profit: 20.200 RON2023 · Profit: 108.327 RON2024 · Profit: 7.133 RON2025 · Profit: 19.295 RON2021 · Datorii: 10.796 RON2022 · Datorii: 3.984 RON2023 · Datorii: 9.175 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 450 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AVA MAREA NEAGRA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 124.745 RON în 2025, cu un profit net de 19.295 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 124.745 212.849 140.080 53.512 103.900
Profit net 19.295 7.133 108.327 20.200 20.888
Capitaluri proprii 151.053 156.758 149.625 41.298 21.098
Active totale 151.503 156.758 158.800 45.282 31.894
Datorii totale 450 0 9.175 3.984 10.796
Număr mediu salariați 0 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

360.27
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.