Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TRIVIT HOMES S.R.L.

CUI
43451195
Reg. Comerț
J40/17301/2020
Înregistrată
15.12.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. VERGULUI, NR.67, BL.15D, SC.1, ET.8, AP.48
1.55
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 15.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
28.493 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
2.263 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
11.453 RON
▲ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0176 k352 k528 k704 k880 k2021 · Cifră de afaceri: 1.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 879.723 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.403 RON2024 · Cifră de afaceri: 32.506 RON2025 · Cifră de afaceri: 28.493 RON2021 · Profit: 564 RON2022 · Profit: 134.837 RON2023 · Profit: 1.107 RON2024 · Profit: 6.883 RON2025 · Profit: 2.263 RON2021 · Datorii: 500 RON2022 · Datorii: 9 RON2023 · Datorii: 72.179 RON2024 · Datorii: 67.526 RON2025 · Datorii: 60.821 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRIVIT HOMES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 28.493 RON în 2025, cu un profit net de 2.263 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 28.493 32.506 8.403 879.723 1.000
Profit net 2.263 6.883 1.107 134.837 564
Capitaluri proprii 11.453 9.190 2.307 135.865 1.564
Active totale 72.274 74.861 63.078 135.874 2.064
Datorii totale 60.821 67.526 72.179 9 500
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.55
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.