Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LAURAS BEAUTY HOUSE S.R.L.

CUI
43446873
Reg. Comerț
J2020017247403
Înregistrată
14.12.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE MIZIL, NR.14-18, ET.1, AP.7
-2.91
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 14.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
75.565 RON
▼ 42% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-53.768 RON
▼ 359% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k76 k113 k151 k189 k2021 · Cifră de afaceri: 81.150 RON2022 · Cifră de afaceri: 70.110 RON2023 · Cifră de afaceri: 91.460 RON2024 · Cifră de afaceri: 130.150 RON2025 · Cifră de afaceri: 75.565 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 2.946 RON2024 · Profit: 653 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 10.276 RON2022 · Datorii: 31.271 RON2023 · Datorii: 23.614 RON2024 · Datorii: 169.937 RON2025 · Datorii: 188.882 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LAURAS BEAUTY HOUSE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 75.565 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 75.565 130.150 91.460 70.110 81.150
Profit net 0 653 2.946 0 0
Capitaluri proprii -53.768 -11.714 -12.367 -15.313 -2.326
Active totale 135.114 158.223 11.247 15.958 7.950
Datorii totale 188.882 169.937 23.614 31.271 10.276
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-2.91
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.