Activă BUZĂU

VIDRAR TEAM PROFESIONAL S.R.L.

CUI
43433199
Reg. Comerț
J2020001097106
Înregistrată
10.12.2020
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. STADIONULUI, BL.5A1, SC.B, ET.P, AP.23
9.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 10.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
175.710 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
56.477 RON
▼ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
58.399 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k237 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 183.545 RON2022 · Cifră de afaceri: 296.469 RON2023 · Cifră de afaceri: 266.850 RON2024 · Cifră de afaceri: 131.550 RON2025 · Cifră de afaceri: 175.710 RON2021 · Profit: 150.527 RON2022 · Profit: 200.339 RON2023 · Profit: 123.317 RON2024 · Profit: 76.136 RON2025 · Profit: 56.477 RON2021 · Datorii: 3.512 RON2022 · Datorii: 9.588 RON2023 · Datorii: 15.445 RON2024 · Datorii: 76.634 RON2025 · Datorii: 54.979 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIDRAR TEAM PROFESIONAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 175.710 RON în 2025, cu un profit net de 56.477 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 175.710 131.550 266.850 296.469 183.545
Profit net 56.477 76.136 123.317 200.339 150.527
Capitaluri proprii 58.399 76.376 123.557 200.579 151.782
Active totale 113.378 153.010 139.002 210.167 155.294
Datorii totale 54.979 76.634 15.445 9.588 3.512
Număr mediu salariați 1 1 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

9.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.