Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HANDY SMART SOLUTIONS S.R.L.

CUI
43395761
Reg. Comerț
J2020016482403
Înregistrată
02.12.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VOINŢEI, NR.21, C1, cod poștal 52833
11.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 02.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.632.857 RON
▲ 174% vs 2024
Profit net
763.595 RON
▲ 161% vs 2024
Capitaluri proprii
769.595 RON
▲ 158% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0527 k1,1 mil1,6 mil2,1 mil2,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.349.665 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.319.623 RON2023 · Cifră de afaceri: 881.950 RON2024 · Cifră de afaceri: 961.947 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.632.857 RON2021 · Profit: 363.240 RON2022 · Profit: 1.218.503 RON2023 · Profit: 411.928 RON2024 · Profit: 292.105 RON2025 · Profit: 763.595 RON2021 · Datorii: 209.201 RON2022 · Datorii: 46.344 RON2023 · Datorii: 85.998 RON2024 · Datorii: 297.940 RON2025 · Datorii: 521.009 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HANDY SMART SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.632.857 RON în 2025, cu un profit net de 763.595 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.632.857 961.947 881.950 2.319.623 1.349.665
Profit net 763.595 292.105 411.928 1.218.503 363.240
Capitaluri proprii 769.595 298.105 417.929 1.227.433 366.838
Active totale 1.287.896 596.045 503.927 1.273.777 576.039
Datorii totale 521.009 297.940 85.998 46.344 209.201
Număr mediu salariați 4 4 2 17 23

Analiză de risc — insolvență

11.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.