Activă Plătitor TVA BRAŞOV

MARTEO PRO TRUST S.R.L.

CUI
43395524
Reg. Comerț
J08/2570/2020
Înregistrată
02.12.2020
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. MUNCII, NR.16, BL.E15, SC.A, AP.3, cod poștal 500281
7.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 02.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
132.755 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
12.470 RON
Capitaluri proprii
11.391 RON
▲ 923% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k120 k160 k200 k2021 · Cifră de afaceri: 17.064 RON2022 · Cifră de afaceri: 23.936 RON2023 · Cifră de afaceri: 200.431 RON2024 · Cifră de afaceri: 110.862 RON2025 · Cifră de afaceri: 132.755 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 5.030 RON2023 · Profit: 18.887 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 12.470 RON2021 · Datorii: 1.399 RON2022 · Datorii: 6.140 RON2023 · Datorii: 40.366 RON2024 · Datorii: 28.101 RON2025 · Datorii: 17.400 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARTEO PRO TRUST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 132.755 RON în 2025, cu un profit net de 12.470 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 132.755 110.862 200.431 23.936 17.064
Profit net 12.470 0 18.887 5.030 0
Capitaluri proprii 11.391 -1.384 19.127 3.776 -1.254
Active totale 28.791 26.717 59.493 9.916 145
Datorii totale 17.400 28.101 40.366 6.140 1.399
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.