Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BAHAR PAN S.R.L.

CUI
43392838
Reg. Comerț
J2020016442409
Înregistrată
27.11.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS CHITILEI, NR.178, CAMERA 16
-26.33
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 27.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.606.675 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.328.182 RON
▼ 54% vs 2024
Număr mediu angajați
27
▲ 35% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0521 k1,0 mil1,6 mil2,1 mil2,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 360.235 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.126.844 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.365.175 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.324.871 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.606.675 RON2021 · Profit: 49.274 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 117.519 RON2022 · Datorii: 415.719 RON2023 · Datorii: 798.383 RON2024 · Datorii: 1.100.033 RON2025 · Datorii: 1.646.837 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BAHAR PAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.606.675 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.606.675 2.324.871 2.365.175 2.126.844 360.235
Profit net 0 0 0 0 49.274
Capitaluri proprii -1.328.182 -860.908 -610.747 -307.053 49.474
Active totale 337.194 277.098 225.609 146.639 193.387
Datorii totale 1.646.837 1.100.033 798.383 415.719 117.519
Număr mediu salariați 27 20 18 16 6

Analiză de risc — insolvență

-26.33
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.