Activă BRĂILA

ECPATEHNIC EXPERT S.R.L.

CUI
43391174
Reg. Comerț
J09/772/2020
Înregistrată
27.11.2020
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.204, cod poștal 810047
32.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 27.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
82.652 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
50.410 RON
▲ 7% vs 2024
Capitaluri proprii
50.650 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k69 k86 k2021 · Cifră de afaceri: 40.778 RON2022 · Cifră de afaceri: 85.670 RON2023 · Cifră de afaceri: 78.681 RON2024 · Cifră de afaceri: 65.676 RON2025 · Cifră de afaceri: 82.652 RON2021 · Profit: 31.249 RON2022 · Profit: 69.448 RON2023 · Profit: 57.553 RON2024 · Profit: 46.923 RON2025 · Profit: 50.410 RON2021 · Datorii: 294 RON2022 · Datorii: 11.792 RON2023 · Datorii: 1.813 RON2024 · Datorii: 8.401 RON2025 · Datorii: 3.146 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ECPATEHNIC EXPERT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 82.652 RON în 2025, cu un profit net de 50.410 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 82.652 65.676 78.681 85.670 40.778
Profit net 50.410 46.923 57.553 69.448 31.249
Capitaluri proprii 50.650 47.163 57.793 69.688 34.758
Active totale 53.796 55.564 59.606 81.480 35.052
Datorii totale 3.146 8.401 1.813 11.792 294
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

32.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.