Activă CĂLĂRAŞI

COSTEL JECA S.R.L.

CUI
43388403
Reg. Comerț
J2020000691510
Înregistrată
26.11.2020
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT BORCEA COM. BORCEA, CAL CĂLĂRAŞI, NR.526
3.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
342.851 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
10.540 RON
▼ 68% vs 2024
Capitaluri proprii
14.445 RON
▲ 270% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k137 k206 k274 k343 k2021 · Cifră de afaceri: 64.049 RON2022 · Cifră de afaceri: 100.354 RON2023 · Cifră de afaceri: 87.875 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.881 RON2025 · Cifră de afaceri: 342.851 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 8.859 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 32.590 RON2025 · Profit: 10.540 RON2021 · Datorii: 55.265 RON2022 · Datorii: 25.583 RON2023 · Datorii: 56.415 RON2024 · Datorii: 44.528 RON2025 · Datorii: 54.028 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSTEL JECA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 342.851 RON în 2025, cu un profit net de 10.540 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 342.851 255.881 87.875 100.354 64.049
Profit net 10.540 32.590 0 8.859 0
Capitaluri proprii 14.445 3.905 -28.686 -14.255 -22.914
Active totale 68.473 48.433 27.729 11.328 32.351
Datorii totale 54.028 44.528 56.415 25.583 55.265
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.