Activă CONSTANŢA

BRADARMI INSTAL S.R.L.

CUI
43387297
Reg. Comerț
J13/3161/2020
Înregistrată
26.11.2020
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. LUJERULUI, NR.64, CAM.1
8.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
149.291 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
5.573 RON
▼ 93% vs 2024
Capitaluri proprii
81.049 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k89 k134 k178 k223 k2021 · Cifră de afaceri: 75.143 RON2022 · Cifră de afaceri: 161.577 RON2023 · Cifră de afaceri: 111.038 RON2024 · Cifră de afaceri: 222.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 149.291 RON2021 · Profit: 20.043 RON2022 · Profit: 63.520 RON2023 · Profit: 69 RON2024 · Profit: 75.167 RON2025 · Profit: 5.573 RON2021 · Datorii: 67.962 RON2022 · Datorii: 47.802 RON2023 · Datorii: 24.138 RON2024 · Datorii: 37.680 RON2025 · Datorii: 27.659 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRADARMI INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 149.291 RON în 2025, cu un profit net de 5.573 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 149.291 222.800 111.038 161.577 75.143
Profit net 5.573 75.167 69 63.520 20.043
Capitaluri proprii 81.049 75.476 309 63.760 19.873
Active totale 108.708 112.693 24.389 111.562 87.835
Datorii totale 27.659 37.680 24.138 47.802 67.962
Număr mediu salariați 2 2 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

8.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.