Activă BUZĂU

SIA LOGI KIDS S.R.L.

CUI
43385946
Reg. Comerț
J10/1052/2020
Înregistrată
26.11.2020
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, CAR. EPISCOPIEI, BL.C7, ET.4, AP.17
-1.04
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
152.616 RON
▼ 48% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-127.430 RON
▼ 290% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k132 k198 k264 k330 k2021 · Cifră de afaceri: 139.661 RON2022 · Cifră de afaceri: 290.026 RON2023 · Cifră de afaceri: 293.838 RON2024 · Cifră de afaceri: 291.873 RON2025 · Cifră de afaceri: 152.616 RON2021 · Profit: 5.809 RON2022 · Profit: 142.605 RON2023 · Profit: 3.953 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 7.392 RON2022 · Datorii: 31.041 RON2023 · Datorii: 330.234 RON2024 · Datorii: 163.307 RON2025 · Datorii: 170.676 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIA LOGI KIDS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 152.616 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 152.616 291.873 293.838 290.026 139.661
Profit net 0 0 3.953 142.605 5.809
Capitaluri proprii -127.430 -32.704 152.567 148.614 6.009
Active totale 164.147 221.597 448.918 145.772 231.727
Datorii totale 170.676 163.307 330.234 31.041 7.392
Număr mediu salariați 2 3 5 4 2

Analiză de risc — insolvență

-1.04
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.