Activă VRANCEA

DEDECOR ANLIV S.R.L.

CUI
43378736
Reg. Comerț
J2020000815394
Înregistrată
25.11.2020
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT UNIREA ORŞ. ODOBEŞTI, STR LIBERTĂŢII, NR.513, cod poștal 625301
-43.46
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.380 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
867 RON
Capitaluri proprii
-148.271 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k68 k103 k137 k171 k2021 · Cifră de afaceri: 57.200 RON2022 · Cifră de afaceri: 56.584 RON2023 · Cifră de afaceri: 12.815 RON2024 · Cifră de afaceri: 22.476 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.380 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 867 RON2021 · Datorii: 109.630 RON2022 · Datorii: 125.659 RON2023 · Datorii: 142.317 RON2024 · Datorii: 159.202 RON2025 · Datorii: 170.925 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEDECOR ANLIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 21.380 RON în 2025, cu un profit net de 867 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 21.380 22.476 12.815 56.584 57.200
Profit net 867 0 0 0 0
Capitaluri proprii -148.271 -149.138 -133.260 -117.607 -92.832
Active totale 22.654 10.064 9.057 8.052 16.798
Datorii totale 170.925 159.202 142.317 125.659 109.630
Număr mediu salariați 1 1 1 2 0

Analiză de risc — insolvență

-43.46
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.