Activă IALOMIŢA

BLV YASH CAFFE S.R.L.

CUI
43375462
Reg. Comerț
J21/517/2020
Înregistrată
24.11.2020
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. MIHAIL EMINESCU, BL.39, SC.A, ET.4, AP.13, cod poștal 920100
-58.43
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4799
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 24.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-19.595 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04 k9 k13 k17 k22 k2021 · Cifră de afaceri: 14.962 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 12.675 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 1.252 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 9.109 RON2022 · Datorii: 20.486 RON2023 · Datorii: 17.210 RON2024 · Datorii: 21.681 RON2025 · Datorii: 21.831 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BLV YASH CAFFE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 12.675 3.000 14.962
Profit net 0 0 0 0 1.252
Capitaluri proprii -19.595 -17.416 -8.071 -6.904 1.452
Active totale 2.236 4.265 9.139 13.582 10.561
Datorii totale 21.831 21.681 17.210 20.486 9.109
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-58.43
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4799).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.