Activă NEAMŢ

TERMALTECH S.R.L.

CUI
43324655
Reg. Comerț
J2020000975278
Înregistrată
12.11.2020
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, BLD. ROMAN MUŞAT, BL.52, SC.A, ET.2, AP.11
23.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 12.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
303.281 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
105.651 RON
▲ 306% vs 2024
Capitaluri proprii
3.173 RON
▼ 94% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k121 k182 k243 k303 k2021 · Cifră de afaceri: 118.374 RON2022 · Cifră de afaceri: 139.793 RON2023 · Cifră de afaceri: 283.272 RON2024 · Cifră de afaceri: 247.085 RON2025 · Cifră de afaceri: 303.281 RON2021 · Profit: 81.699 RON2022 · Profit: 62.961 RON2023 · Profit: 25.493 RON2024 · Profit: 26.020 RON2025 · Profit: 105.651 RON2021 · Datorii: 4.585 RON2022 · Datorii: 22.163 RON2023 · Datorii: 28.234 RON2024 · Datorii: 24.846 RON2025 · Datorii: 42.274 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TERMALTECH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 303.281 RON în 2025, cu un profit net de 105.651 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 303.281 247.085 283.272 139.793 118.374
Profit net 105.651 26.020 25.493 62.961 81.699
Capitaluri proprii 3.173 51.713 25.693 67.851 78.570
Active totale 45.447 76.559 53.927 90.014 83.155
Datorii totale 42.274 24.846 28.234 22.163 4.585
Număr mediu salariați 2 3 4 1 1

Analiză de risc — insolvență

23.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.