Activă Plătitor TVA TIMIŞ

TARTISSERIE PAIS S.R.L.

CUI
43317690
Reg. Comerț
J35/3367/2020
Înregistrată
11.11.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ORŞOVA, NR.26, BL.88, SC.A, AP.1, cod poștal 300636
-1.54
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 11.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
390.917 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-6.783 RON
▼ 107% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k156 k235 k313 k391 k2021 · Cifră de afaceri: 30.373 RON2022 · Cifră de afaceri: 102.761 RON2023 · Cifră de afaceri: 166.180 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.815 RON2025 · Cifră de afaceri: 390.917 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 28.697 RON2023 · Profit: 28.180 RON2024 · Profit: 79.187 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.169 RON2022 · Datorii: 672 RON2023 · Datorii: 11.113 RON2024 · Datorii: 2.915 RON2025 · Datorii: 49.840 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TARTISSERIE PAIS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 390.917 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 390.917 295.815 166.180 102.761 30.373
Profit net 0 79.187 28.180 28.697 0
Capitaluri proprii -6.783 92.021 28.420 25.170 -3.527
Active totale 41.104 92.983 39.533 25.842 1.642
Datorii totale 49.840 2.915 11.113 672 5.169
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-1.54
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.