Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MOREAL MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.

CUI
43278524
Reg. Comerț
J2020014663402
Înregistrată
03.11.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL. INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA11
1.44
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 03.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
215.942 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
123.040 RON
▼ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0114 k228 k341 k455 k569 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 273.673 RON2025 · Cifră de afaceri: 215.942 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 233.320 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 563.503 RON2022 · Datorii: 565.887 RON2023 · Datorii: 568.810 RON2024 · Datorii: 501.265 RON2025 · Datorii: 547.564 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOREAL MANAGEMENT CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 215.942 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 215.942 273.673 0 0 0
Profit net 0 233.320 0 0 0
Capitaluri proprii 123.040 219.545 -13.776 -10.853 -8.983
Active totale 670.105 720.810 555.034 555.034 554.520
Datorii totale 547.564 501.265 568.810 565.887 563.503
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.44
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.