Activă Plătitor TVA ILFOV

ELSAMCONNECT S.R.L.

CUI
43276612
Reg. Comerț
J2020000965109
Înregistrată
03.11.2020
Sediu social JUD. ILFOV, SAT OTOPENI ORŞ. OTOPENI, STR CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.6G, CAMERA 2, cod poștal 127035
21.34
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 03.11.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.039.573 RON
▲ 49% vs 2024
Profit net
1.193.407 RON
▲ 81% vs 2024
Capitaluri proprii
1.194.469 RON
▲ 189% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0408 k816 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 421.180 RON2022 · Cifră de afaceri: 160.644 RON2023 · Cifră de afaceri: 287.994 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.372.505 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.039.573 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 92.560 RON2024 · Profit: 660.968 RON2025 · Profit: 1.193.407 RON2021 · Datorii: 391.561 RON2022 · Datorii: 499.258 RON2023 · Datorii: 332.562 RON2024 · Datorii: 197.179 RON2025 · Datorii: 179.789 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELSAMCONNECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.039.573 RON în 2025, cu un profit net de 1.193.407 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.039.573 1.372.505 287.994 160.644 421.180
Profit net 1.193.407 660.968 92.560 0 0
Capitaluri proprii 1.194.469 413.039 -247.929 -340.488 -90.426
Active totale 1.374.258 610.218 84.633 158.770 301.135
Datorii totale 179.789 197.179 332.562 499.258 391.561
Număr mediu salariați 2 1 1 2 4

Analiză de risc — insolvență

21.34
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.