Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

MARITIMO LUXURY RESORT S.R.L.

CUI
43268350
Reg. Comerț
J13/3923/2021
Înregistrată
02.11.2020
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, , STATIUNEA MAMAIA, ZONA RIVIERA, BL. RIVIERA RESIDENCES, ET.6, AP.23
-3.39
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 02.11.2020)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
2.810.883 RON
▼ 3% vs 2023
Profit net
91.637 RON
Capitaluri proprii
-225.600 RON
▲ 24% vs 2023
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0577 k1,2 mil1,7 mil2,3 mil2,9 mil2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.412.961 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.787.343 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.886.029 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.810.883 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 293.386 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 91.637 RON2020 · Datorii: 0 RON2021 · Datorii: 44.220 RON2022 · Datorii: 506.370 RON2023 · Datorii: 874.294 RON2024 · Datorii: 425.438 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARITIMO LUXURY RESORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.810.883 RON în 2024, cu un profit net de 91.637 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 2.810.883 2.886.029 2.787.343 1.412.961 0
Profit net 91.637 0 0 293.386 0
Capitaluri proprii -225.600 -297.379 213.154 293.546 160
Active totale 199.838 573.561 718.909 337.533 160
Datorii totale 425.438 874.294 506.370 44.220 0
Număr mediu salariați 0 6 5 3 0

Analiză de risc — insolvență

-3.39
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.