Activă Plătitor TVA BIHOR

BRUTĂRIE-PATISERIE ERIS S.R.L.

CUI
43261719
Reg. Comerț
J2021002312052
Înregistrată
29.10.2020
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. LĂPUŞULUI, NR.22, ET.PARTER, AP.7, cod poștal 410264
3.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 29.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
835.792 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
3.856 RON
Capitaluri proprii
451.074 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0320 k641 k961 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.601.304 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.592.155 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.306.054 RON2024 · Cifră de afaceri: 853.934 RON2025 · Cifră de afaceri: 835.792 RON2021 · Profit: 621.067 RON2022 · Profit: 24.060 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.856 RON2021 · Datorii: 161.265 RON2022 · Datorii: 189.655 RON2023 · Datorii: 146.060 RON2024 · Datorii: 542.092 RON2025 · Datorii: 743.377 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRUTĂRIE-PATISERIE ERIS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 835.792 RON în 2025, cu un profit net de 3.856 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 835.792 853.934 1.306.054 1.592.155 1.601.304
Profit net 3.856 0 0 24.060 621.067
Capitaluri proprii 451.074 447.217 517.275 613.788 621.307
Active totale 1.194.451 989.309 663.335 803.443 782.572
Datorii totale 743.377 542.092 146.060 189.655 161.265
Număr mediu salariați 6 5 9 12 8

Analiză de risc — insolvență

3.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.