Activă Plătitor TVA PRAHOVA

UNIC PROFESIONAL CLEANING S.R.L.

CUI
43227024
Reg. Comerț
J2020001952296
Înregistrată
22.10.2020
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT TĂRICENI COM. ŞIRNA, TĂRICENI, NR.387 A, cod poștal 107554
21.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 22.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.204.024 RON
▲ 151% vs 2024
Profit net
800.557 RON
▲ 185% vs 2024
Capitaluri proprii
800.757 RON
▲ 185% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0241 k482 k722 k963 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 112.097 RON2022 · Cifră de afaceri: 484.908 RON2023 · Cifră de afaceri: 533.567 RON2024 · Cifră de afaceri: 479.979 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.204.024 RON2021 · Profit: 105.999 RON2022 · Profit: 442.893 RON2023 · Profit: 347.932 RON2024 · Profit: 281.053 RON2025 · Profit: 800.557 RON2021 · Datorii: 2.861 RON2022 · Datorii: 21.067 RON2023 · Datorii: 368.930 RON2024 · Datorii: 254.833 RON2025 · Datorii: 119.856 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNIC PROFESIONAL CLEANING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.204.024 RON în 2025, cu un profit net de 800.557 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.204.024 479.979 533.567 484.908 112.097
Profit net 800.557 281.053 347.932 442.893 105.999
Capitaluri proprii 800.757 281.254 348.133 443.093 115.427
Active totale 920.613 536.087 717.063 464.160 118.288
Datorii totale 119.856 254.833 368.930 21.067 2.861
Număr mediu salariați 4 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

21.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.