Activă Plătitor TVA TIMIŞ

INOMETAL ADVANCED S.R.L.

CUI
43213932
Reg. Comerț
J2020003101351
Înregistrată
20.10.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT ŞTIUCA COM. ŞTIUCA, STR. TEIULUI, NR.19
0.91
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 20.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
174.947 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-82.974 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

084 k169 k253 k338 k422 k2021 · Cifră de afaceri: 23.077 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.250 RON2023 · Cifră de afaceri: 16.984 RON2024 · Cifră de afaceri: 240.786 RON2025 · Cifră de afaceri: 174.947 RON2021 · Profit: 22.196 RON2022 · Profit: 427 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.250 RON2022 · Datorii: 1.509 RON2023 · Datorii: 422.356 RON2024 · Datorii: 228.945 RON2025 · Datorii: 235.908 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INOMETAL ADVANCED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 174.947 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 174.947 240.786 16.984 4.250 23.077
Profit net 0 0 0 427 22.196
Capitaluri proprii -82.974 -70.648 -29.087 22.080 21.652
Active totale 293.101 329.057 392.469 23.589 22.902
Datorii totale 235.908 228.945 422.356 1.509 1.250
Număr mediu salariați 2 3 2 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.91
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.