Activă CLUJ

CCS CIO TRANS S.R.L.

CUI
43201768
Reg. Comerț
J12/3367/2020
Înregistrată
16.10.2020
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII, NR.61A
21.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 16.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
203.066 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
62.055 RON
▼ 19% vs 2024
Capitaluri proprii
62.265 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k81 k122 k162 k203 k2021 · Cifră de afaceri: 104.927 RON2022 · Cifră de afaceri: 124.537 RON2023 · Cifră de afaceri: 135.263 RON2024 · Cifră de afaceri: 186.480 RON2025 · Cifră de afaceri: 203.066 RON2021 · Profit: 20.961 RON2022 · Profit: 36.734 RON2023 · Profit: 15.255 RON2024 · Profit: 76.515 RON2025 · Profit: 62.055 RON2021 · Datorii: 3.029 RON2022 · Datorii: 5.650 RON2023 · Datorii: 3.112 RON2024 · Datorii: 8.664 RON2025 · Datorii: 9.519 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CCS CIO TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 203.066 RON în 2025, cu un profit net de 62.055 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 203.066 186.480 135.263 124.537 104.927
Profit net 62.055 76.515 15.255 36.734 20.961
Capitaluri proprii 62.265 76.725 23.448 36.943 21.171
Active totale 71.784 85.389 26.560 42.593 24.200
Datorii totale 9.519 8.664 3.112 5.650 3.029
Număr mediu salariați 1 1 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

21.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.