Activă VASLUI

GAMACOS FRIG S.R.L.

CUI
43193053
Reg. Comerț
J2020000643371
Înregistrată
15.10.2020
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. FILATURII, BL.425, SC.C, ET.2, AP.9, cod poștal 730009
2372.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 15.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.300 RON
▲ 184% vs 2024
Profit net
1.230 RON
Capitaluri proprii
13.516 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k5 k8 k10 k13 k2021 · Cifră de afaceri: 13.100 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.486 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.360 RON2024 · Cifră de afaceri: 810 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.300 RON2021 · Profit: 9.783 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 4.364 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.230 RON2021 · Datorii: 493 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 150 RON2024 · Datorii: 115 RON2025 · Datorii: 6 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GAMACOS FRIG S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.300 RON în 2025, cu un profit net de 1.230 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.300 810 6.360 2.486 13.100
Profit net 1.230 0 4.364 0 9.783
Capitaluri proprii 13.516 12.286 12.294 7.931 9.783
Active totale 13.522 12.401 12.444 7.931 10.276
Datorii totale 6 115 150 0 493
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

2372.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.