Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

INSTALATII SANITARE DAVID IONUT S.R.L.

CUI
43189044
Reg. Comerț
J2020013496405
Înregistrată
14.10.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR STÂNJENEILOR, NR.8, BL.29, SC.A, ET.6, AP.42
17.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
178.527 RON
▼ 36% vs 2024
Profit net
51.663 RON
▼ 64% vs 2024
Capitaluri proprii
64.954 RON
▼ 64% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k111 k166 k222 k277 k2021 · Cifră de afaceri: 107.416 RON2022 · Cifră de afaceri: 46.784 RON2023 · Cifră de afaceri: 187.749 RON2024 · Cifră de afaceri: 276.984 RON2025 · Cifră de afaceri: 178.527 RON2021 · Profit: 63.457 RON2022 · Profit: 802 RON2023 · Profit: 82.411 RON2024 · Profit: 143.495 RON2025 · Profit: 51.663 RON2021 · Datorii: 5.691 RON2022 · Datorii: 682 RON2023 · Datorii: 13.859 RON2024 · Datorii: 4.728 RON2025 · Datorii: 13.546 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INSTALATII SANITARE DAVID IONUT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 178.527 RON în 2025, cu un profit net de 51.663 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 178.527 276.984 187.749 46.784 107.416
Profit net 51.663 143.495 82.411 802 63.457
Capitaluri proprii 64.954 179.962 115.370 43.459 63.657
Active totale 78.500 184.690 129.229 44.141 67.562
Datorii totale 13.546 4.728 13.859 682 5.691
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.