Activă GALAŢI

TERMINATOR PEST CONTROL S.R.L.

CUI
43187795
Reg. Comerț
J17/1230/2020
Înregistrată
14.10.2020
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT ŞENDRENI COM. ŞENDRENI, STR. TINERETULUI, NR.9, cod poștal 807290
21.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
301.806 RON
▲ 53% vs 2024
Profit net
139.821 RON
▲ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
214.992 RON
▲ 113% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k121 k181 k241 k302 k2023 · Cifră de afaceri: 77.448 RON2024 · Cifră de afaceri: 197.438 RON2025 · Cifră de afaceri: 301.806 RON2023 · Profit: 53.580 RON2024 · Profit: 100.627 RON2025 · Profit: 139.821 RON2023 · Datorii: 21.061 RON2024 · Datorii: 26.963 RON2025 · Datorii: 24.291 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TERMINATOR PEST CONTROL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 301.806 RON în 2025, cu un profit net de 139.821 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 301.806 197.438 77.448
Profit net 139.821 100.627 53.580
Capitaluri proprii 214.992 100.727 53.680
Active totale 239.283 127.690 74.741
Datorii totale 24.291 26.963 21.061
Număr mediu salariați 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

21.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.