Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BUSINESS INFRA CLOUD B21 S.R.L.

CUI
43184500
Reg. Comerț
J40/13458/2020
Înregistrată
14.10.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL I. C. BRĂTIANU, NR.44, SC.C, ET.6, AP.56
77.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
808.669 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
730.796 RON
▲ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
731.036 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0162 k323 k485 k647 k809 k2021 · Cifră de afaceri: 528.589 RON2022 · Cifră de afaceri: 575.175 RON2023 · Cifră de afaceri: 661.873 RON2024 · Cifră de afaceri: 731.269 RON2025 · Cifră de afaceri: 808.669 RON2021 · Profit: 500.170 RON2022 · Profit: 546.488 RON2023 · Profit: 612.014 RON2024 · Profit: 655.996 RON2025 · Profit: 730.796 RON2021 · Datorii: 277.660 RON2022 · Datorii: 14.524 RON2023 · Datorii: 6.814 RON2024 · Datorii: 11.008 RON2025 · Datorii: 12.514 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BUSINESS INFRA CLOUD B21 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 808.669 RON în 2025, cu un profit net de 730.796 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 808.669 731.269 661.873 575.175 528.589
Profit net 730.796 655.996 612.014 546.488 500.170
Capitaluri proprii 731.036 656.236 612.254 546.728 240
Active totale 743.550 667.244 619.068 561.252 277.900
Datorii totale 12.514 11.008 6.814 14.524 277.660
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

77.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.