Activă GALAŢI

AMBIENT CLEAN 4SAFETY S.R.L.

CUI
43181237
Reg. Comerț
J2020001217177
Înregistrată
13.10.2020
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. TRAIAN VUIA, NR.21BIS, BL.Z2, SC.1, ET. 2, AP. 10, cod poștal 800542
6.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
111.575 RON
▲ 280% vs 2024
Profit net
33.700 RON
▲ 829% vs 2024
Capitaluri proprii
4.169 RON
▲ 114% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k45 k67 k89 k112 k2021 · Cifră de afaceri: 4.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 80.003 RON2023 · Cifră de afaceri: 35.255 RON2024 · Cifră de afaceri: 29.360 RON2025 · Cifră de afaceri: 111.575 RON2021 · Profit: 1.225 RON2022 · Profit: 233 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 3.629 RON2025 · Profit: 33.700 RON2021 · Datorii: 8.521 RON2022 · Datorii: 19.530 RON2023 · Datorii: 34.442 RON2024 · Datorii: 45.043 RON2025 · Datorii: 48.011 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMBIENT CLEAN 4SAFETY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 111.575 RON în 2025, cu un profit net de 33.700 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 111.575 29.360 35.255 80.003 4.000
Profit net 33.700 3.629 0 233 1.225
Capitaluri proprii 4.169 -29.531 -27.102 1.658 1.425
Active totale 112.628 122.030 155.470 216.989 358.790
Datorii totale 48.011 45.043 34.442 19.530 8.521
Număr mediu salariați 1 1 1 3 2

Analiză de risc — insolvență

6.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.