Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

EUROMEO SPEDITION S.R.L.

CUI
43180681
Reg. Comerț
J25/483/2020
Înregistrată
13.10.2020
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. TRANSILVANIEI, NR.2, cod poștal 220227
4.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
176.098 RON
▲ 87% vs 2024
Profit net
115.020 RON
Capitaluri proprii
-8.216 RON
▲ 93% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k175 k262 k349 k436 k2021 · Cifră de afaceri: 58.844 RON2022 · Cifră de afaceri: 436.378 RON2023 · Cifră de afaceri: 24.718 RON2024 · Cifră de afaceri: 94.001 RON2025 · Cifră de afaceri: 176.098 RON2021 · Profit: 29.750 RON2022 · Profit: 16.030 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 115.020 RON2021 · Datorii: 166.244 RON2022 · Datorii: 172.586 RON2023 · Datorii: 234.767 RON2024 · Datorii: 250.136 RON2025 · Datorii: 240.936 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROMEO SPEDITION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 176.098 RON în 2025, cu un profit net de 115.020 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 176.098 94.001 24.718 436.378 58.844
Profit net 115.020 0 0 16.030 29.750
Capitaluri proprii -8.216 -123.236 -51.152 45.940 29.910
Active totale 232.720 126.900 183.615 218.526 196.154
Datorii totale 240.936 250.136 234.767 172.586 166.244
Număr mediu salariați 1 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

4.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.