Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NORDSTERN ENGINEERING S.R.L.

CUI
43176397
Reg. Comerț
J2020013343406
Înregistrată
13.10.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR LUNTREI, NR.2-4, BL.8, SC.2, ET.8, AP.97
7.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
490.219 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
230.987 RON
▼ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
231.227 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0166 k332 k497 k663 k829 k2021 · Cifră de afaceri: 829.071 RON2022 · Cifră de afaceri: 442.438 RON2023 · Cifră de afaceri: 551.193 RON2024 · Cifră de afaceri: 446.916 RON2025 · Cifră de afaceri: 490.219 RON2021 · Profit: 706.345 RON2022 · Profit: 272.549 RON2023 · Profit: 398.734 RON2024 · Profit: 233.060 RON2025 · Profit: 230.987 RON2021 · Datorii: 586.775 RON2022 · Datorii: 77.559 RON2023 · Datorii: 22.928 RON2024 · Datorii: 28.561 RON2025 · Datorii: 322.565 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NORDSTERN ENGINEERING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 490.219 RON în 2025, cu un profit net de 230.987 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 490.219 446.916 551.193 442.438 829.071
Profit net 230.987 233.060 398.734 272.549 706.345
Capitaluri proprii 231.227 264.215 426.523 272.789 699.007
Active totale 552.815 292.776 449.451 350.348 1.285.782
Datorii totale 322.565 28.561 22.928 77.559 586.775
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.