Activă CLUJ

ARRA GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.

CUI
43168726
Reg. Comerț
J12/3246/2020
Înregistrată
09.10.2020
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ZEFIRULUI, NR.12 A, AP.3
21.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 09.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
148.070 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
38.749 RON
▲ 59% vs 2024
Capitaluri proprii
39.109 RON
▼ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k59 k89 k118 k148 k2021 · Cifră de afaceri: 38.845 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.025 RON2023 · Cifră de afaceri: 80.480 RON2024 · Cifră de afaceri: 130.692 RON2025 · Cifră de afaceri: 148.070 RON2021 · Profit: 11.426 RON2022 · Profit: 9.384 RON2023 · Profit: 32.871 RON2024 · Profit: 24.396 RON2025 · Profit: 38.749 RON2021 · Datorii: 374 RON2022 · Datorii: 1.367 RON2023 · Datorii: 2.692 RON2024 · Datorii: 6.146 RON2025 · Datorii: 5.902 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARRA GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 148.070 RON în 2025, cu un profit net de 38.749 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 148.070 130.692 80.480 41.025 38.845
Profit net 38.749 24.396 32.871 9.384 11.426
Capitaluri proprii 39.109 67.011 42.615 9.744 20.756
Active totale 44.999 73.127 45.307 11.111 21.130
Datorii totale 5.902 6.146 2.692 1.367 374
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

21.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.