Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FUMEVAPES TRADING S.R.L.

CUI
43162170
Reg. Comerț
J2020013129408
Înregistrată
08.10.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE CÂMPUL CU FLORI, NR.1, BL.OD2, SC.A, ET.4, AP.18, cod poștal 62021
10.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 08.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
243.782 RON
▼ 78% vs 2024
Profit net
735 RON
Capitaluri proprii
5.367.952 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-593 k1,8 mil4,1 mil6,4 mil8,8 mil11 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.040.340 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.129.191 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.793.553 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.107.476 RON2025 · Cifră de afaceri: 243.782 RON2021 · Profit: 2.006.663 RON2022 · Profit: 4.118.760 RON2023 · Profit: 502.648 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 735 RON2021 · Datorii: -592.587 RON2022 · Datorii: 1.896.902 RON2023 · Datorii: 801.802 RON2024 · Datorii: 974.025 RON2025 · Datorii: 1.105.093 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FUMEVAPES TRADING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 243.782 RON în 2025, cu un profit net de 735 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 243.782 1.107.476 3.793.553 11.129.191 4.040.340
Profit net 735 0 502.648 4.118.760 2.006.663
Capitaluri proprii 5.367.952 5.541.660 6.546.521 6.121.759 2.002.999
Active totale 6.472.898 6.515.685 7.348.293 8.001.040 1.410.119
Datorii totale 1.105.093 974.025 801.802 1.896.902 -592.587
Număr mediu salariați 3 4 5 3 1

Analiză de risc — insolvență

10.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.