Activă ARGEŞ

SENDRO CONSTRUCT DUO S.R.L.

CUI
43150249
Reg. Comerț
J2020001594030
Înregistrată
07.10.2020
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. EPUREŞTI, NR.16, cod poștal 115300
17.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 07.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
216.900 RON
▲ 115% vs 2024
Profit net
126.351 RON
Capitaluri proprii
181.162 RON
▲ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k87 k130 k174 k217 k2020 · Cifră de afaceri: 25.000 RON2021 · Cifră de afaceri: 25.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 100.980 RON2025 · Cifră de afaceri: 216.900 RON2020 · Profit: 22.776 RON2021 · Profit: 22.776 RON2022 · Profit: 13.894 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 126.351 RON2020 · Datorii: 750 RON2021 · Datorii: 750 RON2022 · Datorii: 3.260 RON2024 · Datorii: 1.479 RON2025 · Datorii: 31.496 RON20202021202220242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SENDRO CONSTRUCT DUO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 216.900 RON în 2025, cu un profit net de 126.351 RON.

Indicator (RON) 20252024202220212020
Cifră de afaceri netă 216.900 100.980 28.300 25.000 25.000
Profit net 126.351 0 13.894 22.776 22.776
Capitaluri proprii 181.162 104.812 36.870 22.976 22.976
Active totale 212.658 106.291 40.130 23.726 23.726
Datorii totale 31.496 1.479 3.260 750 750
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.