Activă Plătitor TVA SIBIU

URSU TRANSLOGISTIC S.R.L.

CUI
43149210
Reg. Comerț
J32/1324/2020
Înregistrată
07.10.2020
Sediu social JUD. SIBIU, SAT GURA RÂULUI COM. GURA RÂULUI, NR.1183
6.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sălişte
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 07.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
194.344 RON
▲ 87% vs 2024
Profit net
6.301 RON
Capitaluri proprii
148.240 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

074 k149 k223 k297 k371 k2021 · Cifră de afaceri: 9.180 RON2022 · Cifră de afaceri: 67.008 RON2023 · Cifră de afaceri: 371.310 RON2024 · Cifră de afaceri: 103.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 194.344 RON2021 · Profit: 7.407 RON2022 · Profit: 37.768 RON2023 · Profit: 255.156 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 6.301 RON2021 · Datorii: 88 RON2022 · Datorii: 29.626 RON2023 · Datorii: 58.529 RON2024 · Datorii: 56.846 RON2025 · Datorii: 82.498 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

URSU TRANSLOGISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 194.344 RON în 2025, cu un profit net de 6.301 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 194.344 103.800 371.310 67.008 9.180
Profit net 6.301 0 255.156 37.768 7.407
Capitaluri proprii 148.240 155.139 255.396 38.008 7.433
Active totale 230.738 211.985 313.925 67.634 7.521
Datorii totale 82.498 56.846 58.529 29.626 88
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

6.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.