Activă SĂLAJ

ȘPIȚU CONSTRUCȚII S.R.L.

CUI
43137320
Reg. Comerț
J31/465/2020
Înregistrată
05.10.2020
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, ALEEA MESTEACĂNULUI, NR.10, BL.P12, SC.A, AP.1, cod poștal 450142
0.87
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 05.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
201.770 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
2.778 RON
▲ 205% vs 2024
Capitaluri proprii
6.392 RON
▲ 77% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k213 k266 k2021 · Cifră de afaceri: 173.176 RON2022 · Cifră de afaceri: 193.830 RON2023 · Cifră de afaceri: 265.738 RON2024 · Cifră de afaceri: 171.378 RON2025 · Cifră de afaceri: 201.770 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 49.165 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 912 RON2025 · Profit: 2.778 RON2021 · Datorii: 13.992 RON2022 · Datorii: 32.228 RON2023 · Datorii: 112.619 RON2024 · Datorii: 75.067 RON2025 · Datorii: 81.562 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ȘPIȚU CONSTRUCȚII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 201.770 RON în 2025, cu un profit net de 2.778 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 201.770 171.378 265.738 193.830 173.176
Profit net 2.778 912 0 49.165 0
Capitaluri proprii 6.392 3.614 2.703 67.917 18.752
Active totale 87.954 78.681 115.322 100.145 32.744
Datorii totale 81.562 75.067 112.619 32.228 13.992
Număr mediu salariați 2 3 5 2 4

Analiză de risc — insolvență

0.87
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.