Activă MUREŞ

SISTERSINLAW S.R.L.

CUI
43127998
Reg. Comerț
J26/1246/2020
Înregistrată
01.10.2020
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIBERTĂŢII, NR.111, AP.18
-21.88
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 01.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
112.280 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-42.813 RON
▼ 77% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k45 k67 k90 k112 k2021 · Cifră de afaceri: 21.112 RON2022 · Cifră de afaceri: 96.888 RON2023 · Cifră de afaceri: 107.415 RON2024 · Cifră de afaceri: 104.333 RON2025 · Cifră de afaceri: 112.280 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.573 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 39.263 RON2022 · Datorii: 63.213 RON2023 · Datorii: 74.427 RON2024 · Datorii: 80.671 RON2025 · Datorii: 56.137 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SISTERSINLAW S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 112.280 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 112.280 104.333 107.415 96.888 21.112
Profit net 0 0 1.573 0 0
Capitaluri proprii -42.813 -24.185 -8.446 -10.019 -8.950
Active totale 13.324 56.486 65.981 53.194 30.313
Datorii totale 56.137 80.671 74.427 63.213 39.263
Număr mediu salariați 1 3 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-21.88
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.