Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

XFLEET SOLUTIONS INC S.R.L.

CUI
43123929
Reg. Comerț
J40/12653/2020
Înregistrată
01.10.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MESTEACĂNULUI, NR.20, CAM.1, cod poștal 12604
15.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 01.10.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
288.260 RON
▲ 69% vs 2024
Profit net
123.126 RON
▲ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
237.856 RON
▲ 107% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k115 k173 k231 k288 k2022 · Cifră de afaceri: 6.924 RON2023 · Cifră de afaceri: 19.884 RON2024 · Cifră de afaceri: 170.211 RON2025 · Cifră de afaceri: 288.260 RON2022 · Profit: 3.022 RON2023 · Profit: 3.985 RON2024 · Profit: 107.522 RON2025 · Profit: 123.126 RON2022 · Datorii: 1.269 RON2023 · Datorii: 17.373 RON2024 · Datorii: 28.173 RON2025 · Datorii: 42.493 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

XFLEET SOLUTIONS INC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 288.260 RON în 2025, cu un profit net de 123.126 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 288.260 170.211 19.884 6.924
Profit net 123.126 107.522 3.985 3.022
Capitaluri proprii 237.856 114.729 7.207 3.222
Active totale 280.349 142.902 24.580 4.491
Datorii totale 42.493 28.173 17.373 1.269
Număr mediu salariați 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.