Activă Plătitor TVA VRANCEA

ROFEURO LOGISTIC S.R.L.

CUI
43119111
Reg. Comerț
J2021000831393
Înregistrată
30.09.2020
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CONSTRUCTORULUI, NR.19, BL.P7, SC.2, ET.4, AP.38
9.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 30.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
388.268 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
46.784 RON
▲ 3021% vs 2024
Capitaluri proprii
94.829 RON
▲ 97% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

086 k172 k258 k344 k430 k2022 · Cifră de afaceri: 430.393 RON2023 · Cifră de afaceri: 313.195 RON2024 · Cifră de afaceri: 378.115 RON2025 · Cifră de afaceri: 388.268 RON2022 · Profit: 10.111 RON2023 · Profit: 1.955 RON2024 · Profit: 1.499 RON2025 · Profit: 46.784 RON2022 · Datorii: 168.298 RON2023 · Datorii: 159.533 RON2024 · Datorii: 53.103 RON2025 · Datorii: 55.858 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROFEURO LOGISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 388.268 RON în 2025, cu un profit net de 46.784 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 388.268 378.115 313.195 430.393
Profit net 46.784 1.499 1.955 10.111
Capitaluri proprii 94.829 48.045 46.546 44.590
Active totale 144.180 83.235 134.175 209.900
Datorii totale 55.858 53.103 159.533 168.298
Număr mediu salariați 1 1 2 0

Analiză de risc — insolvență

9.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.