Activă TIMIŞ

PATHOGYN S.R.L.

CUI
43116859
Reg. Comerț
J2020002835354
Înregistrată
30.09.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. GHIRLANDEI, NR.19, SPAȚIUL A
41.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 30.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
211.629 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
139.073 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
139.313 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k85 k127 k169 k212 k2021 · Cifră de afaceri: 140.205 RON2022 · Cifră de afaceri: 126.735 RON2023 · Cifră de afaceri: 122.040 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.701 RON2025 · Cifră de afaceri: 211.629 RON2021 · Profit: 126.089 RON2022 · Profit: 110.718 RON2023 · Profit: 74.786 RON2024 · Profit: 127.707 RON2025 · Profit: 139.073 RON2021 · Datorii: 1.083 RON2022 · Datorii: 471 RON2023 · Datorii: 3.655 RON2024 · Datorii: 5.452 RON2025 · Datorii: 5.681 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PATHOGYN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 211.629 RON în 2025, cu un profit net de 139.073 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 211.629 187.701 122.040 126.735 140.205
Profit net 139.073 127.707 74.786 110.718 126.089
Capitaluri proprii 139.313 127.947 75.026 110.958 126.329
Active totale 144.994 133.399 78.681 111.429 127.412
Datorii totale 5.681 5.452 3.655 471 1.083
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

41.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.