Activă Plătitor TVA DOLJ

PASCU MARIAN LOGISTIC S.R.L.

CUI
43115055
Reg. Comerț
J16/1735/2020
Înregistrată
30.09.2020
Sediu social JUD. DOLJ, SAT PREAJBA COM. MALU MARE, STR. PRUNILOR, NR.9, cod poștal 207367
43.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 30.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
91.868 RON
▼ 57% vs 2024
Profit net
30.158 RON
Capitaluri proprii
25.831 RON
▲ 709% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 75% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k85 k127 k170 k212 k2021 · Cifră de afaceri: 63.635 RON2022 · Cifră de afaceri: 18.239 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 212.029 RON2025 · Cifră de afaceri: 91.868 RON2021 · Profit: 45.978 RON2022 · Profit: 13.372 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 30.158 RON2021 · Datorii: 1.068 RON2022 · Datorii: 29 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 67.445 RON2025 · Datorii: 1.061 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PASCU MARIAN LOGISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 91.868 RON în 2025, cu un profit net de 30.158 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 91.868 212.029 0 18.239 63.635
Profit net 30.158 0 0 13.372 45.978
Capitaluri proprii 25.831 -4.240 47.388 67.696 54.324
Active totale 26.892 63.205 47.388 67.725 55.175
Datorii totale 1.061 67.445 0 29 1.068
Număr mediu salariați 1 4 0 0 2

Analiză de risc — insolvență

43.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.